We Are LIVE STREAMING Entire Ultra Music Festival All Weekend! Check Out Set Times.

For the next three days, you can live stream Ultra Music Festival in Miami, arguably the best electronica festival in the universe. I’m thinking of bringing my computer out to the pool and just pretending I’m in South Beach. Full-screen the video and leave it here all weekend!

Check out the set times:

Ultra Music Festival 2012 Set Times

Friday, March 23, 2012
Main Stage (in running order):
Tiesto – 10:30
Skrillex – 9:10
Afrojack – 7:45
Benny Benassi – 6:40
Martin Solveig – 5:40
Nicky Romero – 4:40
The Knocks – 4:00
Live Stage (in running order):
Pretty Lights – 11:00
Kraftwerk – 9:30
Miike Snow – 8:10
New Order – 6:40
Neon Indian – 5:20
Afrobeta – 4:40
Jack Beats – 4:00
Alex Metric – 7:40
Carl Cox & Friends (in running order):
Carl Cox – 10:00
Richie Hawtin – 8:00
Loco Dice – 06:30
Dubfire – 5:00
Jon Rundell – 04:00
UMF Korea (in running order):
Wolfgang Gartner – 11:10
Dada Life – 10:20
Groove Armada (DJ Set) – 9:20
Dirty South – 8:20
Porter Robinson – 7:30
Madeon – 6:40
Chris Lake – 5:50
Michael Woods – 5:00
Tommy Trash – 4:00
UMF Worldwide (in running order):
Nobody Beats The Drum – 11:00
DJ Muggs – 10:00
Camo & Krooked – 9:00
Treasure Fingers – 8:00
Alvin Risk – 7:00
MiM0sa – 6:00
Paper Diamond – 5:00
Kissy Sell Out – 4:00
UMF Radio (in running order):
Krafty Kuts – 11:00
Carbon Airways – 10:20
Plump DJs – 9:00
Stanton Warriors – 8:00
DJ Icey – 7:00
Deekline – 6:00
Sandro Silva – 5:00
Pierce Fulton – 4:00
BAO Dome (in running order):
Electric Soulside – 11:00
Swanky Tunes – 10:00
Jefr Tale – 9:00
Spencer & Hill – 8:00
Richard Dinsdale – 7:00
Hatiras – 6:00
Jeremy Olander – 5:00
Luke da Duke – 4:00
Eco Village (in running order):
James Nao b2b Teezy Milhoan – 11:30
Aleksus Sanchez – 10:45
The Flash Brothers – 10:00
Flynn Nolan – 9:15
Andrew Parsons – 8:30
Swanky Jones – 7:45
Spinfantastic – 7:00
SanedracHunter – 6:15
Troy Kurtz – 5:30
DJ Influence – 4:45
Roman Nicolai – 4:00

Saturday, March 24, 2012
Main Stage (in running order):
Avicii – 11:00
Justice – 9:40
Fatboy Slim – 8:10
Duck Sauce – 6:45
Laidback Luke – 5:30
Erick Morillo – 4:25
Hardwell – 3:20
A-Trak – 2:20
Zedd – 1:25
Alex Metric – 12:45
DJ Koo – 12:00
Live Stage (in running order):
2manydjs LIVE – 11:00
DJ Shadow – 9:30
M83. – 8:00
Metronomy – 6:30
Little Dragon – 5:00
Digitalism DJ Set – 3:30
Carbon Airways – 2:10
Mord Fustang – 12:55
Miss Nine – 12:00
Carl Cox & Friends (in running order):
Sven Vath – 9:30
Carl Cox – 7:30
Magda – 6:00
Seth Troxler – 4:30
Cassy – 3:00
Yousef – 2:00
Maetrik – 1:00
UMF Brazil (in running order):
Borgore – 11:00
Datsik – 10:00
Andy C – 9:00
Pendulum DJ Set – 8:00
Flux Bavillion b2b Doctor P – 6:30
12th Planet – 5:00
Zeds Dead – 4:00
Skream! + Benga – 3:00
Mt. Ede – 2:00
Big Chocolate – 1:00
High Contrast b2b Netsky – 12:00
Annie Mac (in running order):
Annie Mac – 11:00
Dillon Francis – 10:00
Busy P – 9:00
Switch – 8:00
Sinden – 7:00
Brodinski – 6:00
Gesaffelstein – 5:00
Nadastrom – 4:00
Tensnake – 2:00
Jackmaster – 12:00
UMF Radio (in running order):
Phunk Investigation – 11:00
Beltek 0 10:00
RioTGeaR – 8:00
Sydney Blu – 7:00
Nate Campbell – 6:00
Noel Sanger – 5:00
Lance Blaise & Gabriel Ben – 9:00
Rod B. & Re Dupre – 4:00
IDeaL & J-Break – 3:00
Pedro M – 2:00
Jefferson Funk – 1:00
Laura of Miami – 12:00
BAO Dome (in running order):
Felguk – 11:00
Sultan & Ned Shephard – 10:00
Sidney Samson – 9:00
Dimitri Vegas & Like Mike – 8:00
Sunnery James & Ryan Marciano – 7:00
Deniz Koyu – 6:00
NERVO – 5:00
Elio Riso – 4:00
Junior Sanchez – 3:00
Felix Cartal – 2:00
Bassjackers – 1:00
Rodrigo Viera & Ferris – 12:00
Eco Village (in running order):
Transoverland – 11:30
Gypsy – 10:45
DJ Xta-C – 10:00
Subguys – 9:15
DJ Stellar – 8:30
Jeff Thompson – 7:45
Bass Control – 7:00
Kimmie Page – 6:15
SpinnZinn – 5:30
Christopher James – 4:45
Rhoan Troy – 4:00
Richard Fraioli – 3:15
Jakpot – 2:30
Foniko – 1:45
CO/OP – 1:00
Lazerdisk Party SEx – 12:30
Professor Genius Brains – 12:00

Sunday, March 25, 2012
Main Stage (in running order):
Armin van Buuren – 10:00
David Guetta – 8:50
Kaskade – 7:40
Fedde le Grand – 6:30
Knife Party – 5:25
Steve Aoki – 4:20
Dev – 4:05
Cazzette – 3:00
Bingo Players – 2:00
Cedric Gervais – 1:00
Shut Da Mouth – 12:00
Live Stage (in running order):
Bassnectar – 10:00
Chase & Status – 8:45
Bloody Beetroots – 7:20
Magnetic Man – 6:00
Katy B – 5:40
Flying Lotus – 4:40
SBTRKT Live – 3:30
Big Gigantic – 2:15
Savoy Live – 1:00
Keys n Krates – 12:00
ASOT 550 (in running order):
ATB – 10:00
Gareth Emery – 9:00
Armin van Buuren – 8:00
Ferry Corsten – 7:00
Dash Berlin – 6:00
Sander van Doorn – 5:00
Cosmic Gate – 4:00
Tritonal – 3:00
Jochen Miller – 2:00
Marcus Schossow – 1:00
Eco – 12:00
UMF Ibiza (in running order):
Adam Beyer – 10:00
John Digweed – 9:00
Gui Boratto – 8:00
Steve Lawler – 7:00
Joris Voorn – 6:00
Nic Fanciulli – 5:00
Layo & Bushwacka! – 4:00
Popof – 3:00
Remo – 2:00
RioTGeaR – 1:00
Gelabert – 12:00
UMF Worldwide (in running order):
Seth Troxler – 10:00
Jamie Jones – 9:00
Damian Lazarus – 8:00
Art Department – 7:00
Lee Foss – 6:00
Maya Jane Coles – 5:00
Tale of Us – 4:00
Deniz Kurtel Live – 3:00
Renato Ratier – 2:00
Ammie Graves – 1:00
Christopher James – 12:00
UMF Radio (in running order):
Mykris – 9:45
Rodrigo Viera & Ferris – 8:45
Afrobeta – 8:00
Jes Live – 7:00
Ranidu – 6:00
Cato K – 5:00
Metaphysical – 4:00
Proxxy & Lantern – 3:00
Hil Huerta – 2:00
Jared Coetzee – 1:00
Lightfield Luve – 12:30
DJ Wags – 12:00
BAO Dome (in running order):
Jelo – 10:00
Lazy Rich – 9:00
Stripe – 7:00
Hard Rock Sofa – 6:00
Stefano Noferini – 5:00
Manuel De La Mare & Alex Kenji – 4:00
Paul Thomas – 3:00
Joe Bermudez – 2:00
Love & Light – 1:00
BAO Dome (in running order):
DMP – 10:30
Roe Revolution – 10:00
Ryan Morales – 9:15
Dabura – 8:30
Jason Daniel – 7:45
Bishope Magnetic – 7:00
Wyzzard & Hyro – 6:15
Kcis – 5:30
Shira – Masss – 4:45
N3ako – 4:00
Shwann – 3:15
Bass Nacho – 2:30
Andreas Fresko – 1:45
Hugh Cleal – 1:00
Vida & Hannah Rad – 12:30
Darick Gyorgy – 12:00

Tags: