Watch Beligum’s EDM Tomorrowland 2012 Festival LIVE All Weekend

An impressive ensemble of over 400 DJs are spining this weekend at Belguim’s Tomorrowland Festival 2012. I really hope to get out there someday. But for now, the best we have is a live stream. Screw the Olympics, watch this all weekend. The official stream is here and peep the viewing and set times schedule listed below. You can also live stream the main stage and check out up to the second highlights of the sets right here at TooGoodForRadio.

Viewing Schedule: (subject to change, because the video and times are not syncing at all right now)

Friday:

1:00 PM EST – Thomas Gold
1:10 PM EST – John Digweed
1:20 PM EST – Alesso
1:45 PM EST – Nicole Maudaber
2:00 PM EST – Steve Aoki
3:00 PM EST– Fatboy Slim
4:00 PM EST– Avicii
5:00 PM EST – Carl Cox
6:00 PM EST – The Bloody Beetroots

Saturday:

1:00 PM EST – Martin Solveig
2:00 PM EST – Dimitri Vegas & Like Mike
3:00 PM EST – Paul van Dyk
8:00 PM EST – Rebroadcast

Sunday:

1:00 PM EST – Afrojack
2:00 PM EST – David Guetta
5:00 PM EST – Dave Clark

FRIDAY 27 JULY
Mainstage
Bloody Beetroots DJ set 23:45 > 01:00
Avicii 22:15 > 23:45
Fatboy Slim 20:45 > 22:15
Alesso 19:15 > 20:45
Thomas Gold 17:45 > 19:15
Cazzette 16:15 > 17:45
Qulinez 14:45 > 16:15
Rebecca & Fiona 13:15 > 14:45
Dave Lambert 12:15 > 13:15
MC Stretch 12:00 > 01:00

Carl Cox & Friends
Carl Cox 23:00 > 01:00
UMEK 21:30 > 23:00
Cristian Varela vs Marco Bailey 20:00 > 21:30
Marco Carola 18:30 > 20:00
John Digweed 17:00 > 18:30
Yousef 15:30 > 17:00
Nicole Moudaber 14:00 > 15:30
Jon Rundell 12:30 > 14:00
MC Gunner 12:00 > 01:00

Café d’Anvers
Jamie Jones 23:00 > 01:00
Joris Voorn 21:00 > 23:00
Guy Gerber 19:30 > 21:00
Maceo Plex 17:30 > 19:30
Ultrasone 16:00 > 17:30
Hermanez 15:00 > 16:00
Massimo Girardi 14:00 > 15:00
Prinz 13:00 > 14:00
Phil Monday 12:00 > 13:00

Dim Mak Fight Club
Zeds Dead 00:00 > 01:00
Zedd 23:15 > 00:00
Felix Cartal 22:30 > 23:15
Autoerotique 21:30 > 22:30
Mustard Pimp 20:45 > 21:30
Sound of Stereo 20:00 > 20:45
TAI 19:15 > 20:00
Angger Dimas 18:30 > 19:15
Steve Aoki 16:30 > 18:30
Joachim Garraud15:30 > 16:30
Clockwork 15:00 > 15:30
PeaceTreaty 14:30 > 15:00
South Central 14:00 > 14:30
Albin Myers 13:30 > 14:00
Dan Sena 13:00 > 13:30
Jidax 12:30 > 13:00
D.O.D. 12:00 > 12:30

Above & Beyond Group Therapy stage
Gabriel & Dresden 23:30 > 01:00
Above & Beyond 21:30 > 23:30
Jaytech 20:30 > 21:30
Super8 & Tab 19:00 > 20:30
Norin & Rad 17:30 > 19:00
Mat Zo 16:00 > 17:30
Boom Jinx 14:30 > 16:00
Nitrous Oxide 13:00 > 14:30

Cafeina
Disco Dasco 23:45 > 01:00
Roma 22:15 > 23:45
Phill da Cunha 21:30 > 22:15
StereoClash 20:00 > 21:30
2Dirty 18:30 > 20:00
Joeri 17:45 > 18:30
Philip 17:00 > 17:45
Dave Lambert 16:15 > 17:00
Mr. Grammy 15:30 > 16:15
Licious 14:45 > 15:30
Tom de Neef 14:00 > 14:45
Tom Leclercq 12:30 > 14:00

Untitled! invites Dub Police
Eptic 00:00 > 01:00
Hijak 23:00 > 00:00
Caspa ft. MC Rod Azlan 22:00 > 23:00
Trolley Snatcha 21:00 > 22:00
The Others 20:00 > 21:00
Subscape 19:00 > 20:00
Kastor & Dice ft MC Swift 17:30 > 19:00
The M Machine 16:30 > 17:30
Goldorak & Solpher ft. Mc D.O.C. 15:15 > 16:30
Jonas Lion 14:00 > 15:15
Daily 12:30 > 14:00
Ken Mac (from Pyramid) 12:00 > 00:00

Kne’Deep
Fatima Hajji 23:00 > 01:00
Marco Remus 21:00 > 23:00
Huma Noyd (live) 20:00 > 21:00
DJ Rush (Techno Set) 17:00 > 21:00
Dejan Milicevic 15:00 > 17:00
J. Fernandes 14:00 > 15:00
DJ Rush (House Set) 13:00 > 14:00

B2B
Skazi 23:30 > 01:00
Electric Universe 22:00 > 23:30
Firaga 20:30 > 22:00
Talamasca 19:00 > 20:30
Yahel 17:30 > 19:00
John 00 Fleming 16:00 > 17:30
Norion 14:00 > 16:00
Synsun 12:00 > 14:00

We Play House Recordings
Martyn 23:00 > 01:00
Solomun 21:30 > 23:00
Âme (live) 20:30 > 21:30
Tama Sumo 18:30 > 20:30
Deetron 16:30 > 18:30
San Soda (live) 15:30 > 16:30
Red D feat. Lady Linn, Gustaph & Saxman 12:30 > 15:30

Q-dance
The Prophet 23:30 > 01:00
Zany 22:30 > 23:30
Brennan Heart 21:30 > 22:30
Mark with a K 20:15 > 21:30
The Pitcher 19:00 > 20:15
DJ Ghost 17:45 > 19:00
Demoniak 16:30 > 17:45
Davoodi vs Bestien 15:15 > 16:30
Dr. Phunk 14:00 > 15:15
Gave 13:00 > 14:00
Mc Chucky 12:00 > 01:00

Winterclubbing
DJ P-Jay, DJ Vox-D, DJ Barto, DJ Luk 22:00 > 01:00
Deve & Matizz 20:00 > 22:00
Dimitri Wouters 18:00 > 20:00
DJ P-Jay, DJ Vox-D, DJ Barto, DJ Luk 16:30 > 18:00
Jean de Gand 16:00 > 16:30
DJ P-Jay, DJ Vox-D, DJ Barto, DJ Luk 13:00 > 16:00

Twentyfive
Dirty Doering 23:00 > 01:00
Piloka Krach (live) 22:00 > 23:00
Danny Faber vs Sese 19:30 > 22:00
Jake the Rapper 17:30 > 19:30
NU (live) 15:00 > 17:30
KooDoo vs La Maz 12:00 > 15:00

Desperados Cirque
Rave Our Souls 00:00 > 01:00
Ed & Kim 22:30 > 00:00
Duke Dumont 21:00 > 22:30
Moonlight Matters 19:30 > 21:00
Tom Trago 18:00 > 19:30
Jackmaster 16:30 > 18:00
Locked Groove 15:00 > 16:30
Goldfox 14:00 > 15:00
YAMO 13:00 > 14:00
Faisal 12:00 > 13:00

Samsung Galaxy Secret Forest
DBN 21:00 > 23:00
Sem Thomasson 19:00 > 21:00
pH20 vs Ben Bastion 17:30 > 19:00
Sedat The Turkish Avenger 16:00 > 17:30
Reygel & Peri 14:30 > 16:00
Dizkodude 13:00 > 14:30